Spersonalizowane malarstwo energetyczne i psychiczne

Myślałem, że chciałbyś zobaczyć te rzeczy. Zawsze mam kilka oryginalnych obrazów energetycznych, na które patrzę, bo mają światło i życie tak potężne, że nie mogę się z nimi pogodzić. Oto dwa z nich. Choć nie mogę sprzedać ani jednego oryginału, nadal możesz otrzymać piękne wydruki. Jednak informacje na ich temat przekazane mogą być tylko nielicznym. Są to potężne obrazy energetyczne.

Twój system energetyczny jest zaprojektowany z myślą o własnej energii. Posiadanie obcej energii w Twoim systemie jest takie, jak wprowadzenie niewłaściwego rodzaju benzyny w złym silniku. Nie działa i może uszkodzić silnik. Podobnie jak zły gaz w niewłaściwym silniku, zagraniczna energia w Twoim systemie powoduje dyskomfort, bloki, zamieszanie, ból, a w skrajnych przypadkach nawet choroby. Obrazy energetyczne są super. W ten sposób duchowe nadużycia mogą powodować problemy zdrowotne na wszystkich poziomach istnienia.

To błogosławieństwo, że w Julii Jones jest angielski dyrygent na czele, który czuje wrażliwość na delikatny splot tej muzyki oraz obrazy energetyczne. Pod jej kierownictwem Philkary są w najlepszym wydaniu. Pierwsze miękkie glissandi w smyczkach zapowiadają definitywną atmosferę wieczornej pracy: sieć zwrotów, przezroczystych, nieziemskich i eterycznych. Baqy są bogate w subtelne niuanse. Oburzająco precyzyjne w dziedzinie charakteryzacji. Ta stymulująca muzyka jest głównym wydarzeniem dużo sławnego rejsu w nierealną sferę stworzeń natury.

Energia uniwersalna ma zarówno przepływ w górę, jak i do dołu przez ciało. W górę energia pochodzi z ziemi i nas wyzwala. Jasne przepływy energii mogą uwolnić nas od złych pomysłów lub wzorów, które nie są pomocne. Obrazy energetyczne kierujące się w dół przepływu energii, przechodzą przez koronę głowy i są energią manifestacji. Kiedy ten przepływ jest wyraźny, otrzymujemy pomysły i inspiracje z naszych górnych czakr i działamy na nich przy użyciu naszych niższych czakr. Jeśli więc istnieje blokada w górnym przepływie energii, pozostajemy w naszych myślach i zachowaniach, które mogą uniemożliwić nam stworzenie więcej tego, kim jesteśmy i czego chcemy. Jeśli jest jakaś blokada w przepływie w dół, możemy mieć pomysły, ale nie jesteśmy w stanie ich pokazać światu.

Celem terapii w której główną rolę odgrywają obrazy energetyczne jest zachowanie równowagi między siłami yin (negatywnymi) a yang (pozytywnymi). Poprzez zastosowanie określonego koloru, światła, dźwięku, olejku eterycznego lub kryształów i kamieni na południu lub pojedynczych lub wielokrotnych punktów na południka, zablokowanie energii qi może zostać usunięte przywracając swobodny przepływ energii qi do południka i jego odpowiadającego mu narządu, regulując w ten sposób i równoważąc naturalne natężenie energii qi.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Obrazy, które poprawiają energię

Obrazy energetyczne są fajne